Bullfrog

Wszechstronny asortyment marki Bullfrog umożliwia kompleksową pielęgnację męskiego ciała i twarzy, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują produkty do zarostu.

O produktach

Olejki, balsamy, pasty peelingujące, szampony i odżywki stanowią serce i siłę napędową włoskiego producenta kosmetyków. Bestsellerowy balsam do brody AGNOSTICO All-IN-ONE BALM to prawdziwe remedium dla męskiej skóry twarzy i zarostu. Wyraźnie zmiękcza, odżywia i nawilża włos, pielęgnuje i łagodzi skórę, a dodatkowo zniewala zmysłowym zapachem. Popularnością cieszy się także olejek do brody BEARD OIL ALL-IN-ONE SECRET POTION dostępny w 3 wariantach zapachowych. Doskonale odżywia i nawilża zarost oraz skórę twarzy dzięki unikatowej kombinacji drogocennych olejów roślinnych. 

Bullfrog to obowiązkowa marka dla każdego nowoczesnego barbera i mężczyzny.

Odkryj produkty Bullfrog

Agnostico All-in-One Balm

ZAMÓW NA NASZEJ PLATFORMIE B2B
Maska

Anti-Stress Night Mask

ZAMÓW NA NASZEJ PLATFORMIE B2B
Balsam

Agnostico All-in-One Balm

ZAMÓW NA NASZEJ PLATFORMIE B2B
Balsam

Beard-Washing Exfoliating Paste

ZAMÓW NA NASZEJ PLATFORMIE B2B
Balsam

Eau De Parfum Secret Potion N.1

ZAMÓW NA NASZEJ PLATFORMIE B2B
Balsam

O marce

Bullfrog to powstały w 2013 roku w Mediolanie barbershop, a także producent kosmetyków dla mężczyzn. Pomysłodawca i założyciel – Romano Brida – przekuł swoje wieloletnie doświadczenie korporacyjne w oryginalny koncept fryzjerski, czerpiąc garściami z włoskiej, rodzimej tradycji oraz amerykańskiego stylu prosto z nowojorskich ulic.  Włoski temperament, zamiłowanie do klasyki i amerykańskie nowatorstwo złożyło się na sukces marki Bullfrog, która bardzo szybko zjednała sobie serca i brody mężczyzn na całym świecie. 

Bullfrog charakteryzuje się naprawdę pokaźnym portfolio, oferując kosmetyki do zarostu, włosów, twarzy i ciała, ale także perfumy i akcesoria do golenia. Receptury produktów zawierają wyłącznie zdrowe i nietoksyczne, w 100% naturalne składniki, natomiast opakowania są w pełni recyklingowane. Bullfrog to marka zorientowana społecznie i zaangażowana w działalność proekologiczną, dzięki czemu wszystkie kosmetyki powstają z niebywałą starannością i dbałością o detale. 

Podobają Ci się nasze produkty Gdzie kupić produkty
Bullfrog?

Jestem Barberem

Współpracujemy z barberami z Polski i Europy. Jeśli chcesz pracować na najlepszych kosmetykach, nie czekaj - wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Dołącz DO PLATFORMy B2B

Kupuję dla siebie

Nasze kosmetyki możesz kupić u największych partnerów online tj. Douglas, DlaGentlemana.pl czy barbersupply. Zapytaj też barbera o swoją ulubioną pomadę lub olejek do brody. Jeśli produkt jest niedostępny, napisz do nas bezpośrednio. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Oni już nam zaufali

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.