Barbering
szkolenia i warsztaty

Prezentujemy unikalne szkolenia barberskie od najlepszych krajowych i zagranicznych szkoleniowców. Świat potrzebuje utalentowanych barberów, którzy potrafią stworzyć najwyższej jakości męskie fryzury i kompetentnie „zaprojektować” zarost.

Poznaj ofertę szkoleń i warsztatów

Szkolenia i warsztaty organizowane przez KOVAS podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe, dostarczą najświeższej wiedzy z obszaru barberingu. Każde ze spotkań jest przygotowywane z udziałem doświadczonych szkoleniowców. Na nasze warsztaty przychodzą barberzy z całego kraju. Sprawdź jakie wydarzenia przygotowaliśmy na sezon 2023.

Rozwijaj sięSzkolenia Look&Learn

Szkolenie pokazowe, na którym barber szkoli z technik cięcia. Uczestnicy uczą się poprzez obserwację, w tym praktycznego wykorzystania produktów do włosów.
ZOBACZ SZKOLENIE

Rozwijaj sięSzkolenia produktowe

Podczas indywidualnych szkoleń produktowych poznasz dokładne specyfikacje produktów i ich właściwości. To ważny element w budowaniu konkurencyjności Twojego biznesu.
ZOBACZ SZKOLENIE

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Elementy teoretyczne

Nazewnictwo, pochodzenie i rodzaje fryzur, jak dobierać fryzury, rodzaje kształtów głowy itp.

Obsługa barberska

Pierwsze spotkanie i zapoznanie z nowym klientem - na co zwrócić uwagę?

Kosmetyki

Jak dobierać kosmetyki do różnych rodzajów włosów, jakie są rodzaje kosmetyków, jak je stosować

Elementy praktyczne

Praca na główkach, nauka strzyżenia włosów i brody, poprawne separacje, sin fade itp.

Środowisko strzyżenia

Jak światło i elementy środowiska wpływają na czystość pracy?

Elementarz barbera

W co powinien być uzbrojony początkujący barber: rodzaje maszynek, nożyczek, grzebieni.

Poznaj naszych prowadzących

Mateusz Banaszek

Od 11 lat w zawodzie specjalizuje się we fryzjerstwie męskim. Założyciel jednego z pierwszych barbershopów w Polsce (Salon Fryzur Męskich). Barbering traktuje jako sposób na życie i ciągłą możliwość rozwijania pasji. Specjalista w połączeniu klasyki z nowoczesnością.

Podcięty

Wyróżnia się ogromnym zamiłowaniem do klasycznych form. Na jego szkoleniach dowiecie się jak poradzić sobie m.in. z flattopem. Jako szkoleniowiec występuje międzynarodowo, w takich krajach jak Grecja czy Cypr.

Maciej Olejnik

Fryzjerstwo męskie to dla niego sztuka, w której uwalnia ekspresję twórczą i przenosi ją na płótno, jakim są włosy. Traktuje fryzjerstwo jako styl życia i zaraża tym uczestników szkoleń.

Co mówią uczestnicy?

Tomek Krynicki

Brodziaty Barber
Bardzo fajnie, że możemy uczestniczyć w takim cyklu szkoleń kolegów po fachu - zwłaszcza z naszej rodzimej sceny barberskiej.

Bardzo fajne było szkolenie Banaszka i Olejnika jeśli chodzi o treści. Kovas jeszcze większy plus za organizacje. Wszystko jest tak jak być powinno. Niesamowity klimat szkoleń daje wystrój wnętrza gdzie można do tego zrelaksować się z drineczkiem w ręku siedząc w wygodnym fotelu. Godzina też sprzyja bo zazwyczaj szkolenia są o 15:00 😁 mi się bardzo podoba!

Nikodem

Pan Gentelman
Bardzo wysoki poziom szkoleń organizowanych przez Kovas. Sprawność przyswojonej wiedzy spełniła moje oczekiwania w 200%.

Organizacja zajęć mega praktyczna i rzetelna. Prowadzący barberzy perfekcyjnie przygotowani, co jest podstawą udanego szkolenia. Kompetentnie przeprowadzone strzyżenia, pełen profesjonalizm i doświadczenie w wykonywaniu strzyżeń i stylizacji. Każda niezrozumiana kwestia została dokładnie wytłumaczona, a w razie jakichkolwiek wątpliwości barberzy bez problemu odpowiadali na pytania grupy. Przez całe szkolenia widać było ogromne zaangażowanie i chęć przekazywania swojej wiedzy słuchającym.

Mateusz

Pakamera
Świetny i innowacyjny sposób na prowadzenie szkoleń. Nie spotkałem się jeszcze z tym, aby dystrybutor kosmetyków organizował takie wydarzenia.

Ciekawi prowadzący, reprezentujący zupełnie różne style, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na plus na pewno kameralna atmosfera, co pozwala bardziej skupić się na szkoleniu i więcej z niego wyciągnąć. Polecam.

Gorilla Barbershop

Z racji bardzo długiej współpracy z Kovasem postanowiliśmy pojechać na look and learn w Hali Koszyki prowadzone przez Maćka Olejnika. Duży plus za możliwość dokonania zakupu na stronie.

Na miejscu w pełni profesjonalnie przygotowane stanowisko do pokazów z dobrym światłem, rzutnikiem, obrazem z innych perspektyw, jak i możliwość podejścia do prowadzącego, wystarczająco miejsc dla każdego i co najbardziej nas interesowało – bardzo dobry poczęstunek Jamesonem. Polecamy i na pewno znów się wybierzemy.

Rozwijaj się z KOVAS! Wybierz szkolenie
dla siebie

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.