BluMaan

BluMaan to kanadyjski producent produktów do stylizacji włosów oraz kosmetyków do ich pielęgnacji. Produkty z logo BluMaan gwarantują maksymalną objętość, wyjątkową fakturę oraz doskonałe rezultaty.

O produktach

Na szczególną uwagę zasługują opakowania produktów, gdyż każde z nich wieńczy grafika wystylizowanego afrykańskiego zwierzęcia – nosorożca, zebry, lwa lub goryla – co stanowi ukłon założyciela BluMann w kierunku znacznej części życia spędzonego w Kenii oraz Tanzanii. 

Flagowym produktem marki BluMaan, a zarazem bestsellerem, jest pierwsza pasta do stylizacji ORIGINAL STYLING MERAKI, która charakteryzuje się niezwykle lekką formułą, silnym, długotrwałym chwytem i naturalnym wykończeniem o subtelnym zapachu mięty pieprzowej.

O marce

BluMaan to założona w 2014 roku kanadyjska marka kosmetyków dla mężczyzn z siedzibą w Vancouver. Brak zrozumienia potrzeb nowoczesnych mężczyzn ze strony ówczesnych firm kosmetycznych oraz wątpliwa jakość obecnych na rynku produktów skłoniły Josepha Andrewsa – założyciela BluMaan – do poszukiwań uniwersalnego i nietoksycznego produktu do stylizacji włosów. W ten sposób narodziła się marka o międzynarodowym zasięgu oferująca zdrowe i bezpieczne, a zarazem niezwykle skuteczne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji włosów. 

BluMaan stawia na naturalne i wartościowe składniki, dzięki czemu produkty nie tylko pozwalają na ułożenie wymarzonej fryzury, ale też odżywiają, nawilżają i chronią włosy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Żeby sprostać wymogom różnych rodzajów włosa i ich indywidualnym potrzebom, receptury produktów zostały oparte na wyjątkowych kombinacjach glinek, kremów, pomad, wosków i past. Kosmetyki marki BluMaan charakteryzują się mocnym chwytem i naturalnym wykończeniem, jak również wszechstronnym zastosowaniem. 

Podobają Ci się nasze produkty Gdzie kupić produkty
BluMaan?

Jestem Barberem

Współpracujemy z barberami z Polski i Europy. Jeśli chcesz pracować na najlepszych kosmetykach, nie czekaj - wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Dołącz DO PLATFORMy B2B

Kupuję dla siebie

Nasze kosmetyki możesz kupić u największych partnerów online tj. Douglas, DlaGentlemana.pl czy barbersupply. Zapytaj też barbera o swoją ulubioną pomadę lub olejek do brody. Jeśli produkt jest niedostępny, napisz do nas bezpośrednio. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Oni już nam zaufali

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.