By Elementum

Elementum to wybitna polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w tworzeniu wyjątkowych produktów do stylizacji włosów. Ich pomady, prestylery, olejki do brody i świece oferują maksymalną wygodę i doskonałe rezultaty.

O produktach

W ofercie marki znajdziemy pomady do włosów, prestylery i olejki do brody. 

Pasta do włosów TERRA charakteryzuje się mocnym chwytem i matowym wykończeniem, a dzięki woskowej bazie pozwala na restylizację włosów w ciągu dnia. MONTIBUS z kolei to rewolucyjny krem do włosów stanowiący doskonałą bazę pod finalny produkt – wygładza włosy, dodaje im objętości i zapewnia naturalne wykończenie. NUBIBUS to prawdziwie uniwersalny kosmetyk, który sprawdza się zarówno w roli prestylera, jak i finishera. Natomiast DESERTO to glinka do stylizacji fryzur, cechująca się mocnym chwytem i pełnym tekstury, matowym wykończeniem. 

By Elementum to także MOLLIS – odżywczy olejek do brody powstały w wyniku kompilacji starannie wyselekcjonowanych olejów roślinnych. Dostępny w 3 wersjach zapachowych: tytoniowo-orientalnej, owocowo-kwiatowej i drzewno-orientalnej. 

By Elementum – polski produkt, światowa klasa. 

O marce

By Elementum jest doskonałym przykładem tego, że w Polsce także można produkować naturalne i jakościowe kosmetyki, które w żadnym stopniu nie odstają od tych od zagranicznych i słynnych producentów. 

By Elementum to polska, rzemieślnicza marka kosmetyków dla mężczyzn założona przez Fabiana Kaczmarka w Szczecinie. Produkty By Elementum to lata pasji, prób i zdobywania doświadczenia przekute w linię wyjątkowych kosmetyków przeznaczonych do stylizacji i pielęgnacji włosów. Motywem przewodnim marki jest natura, dlatego też wszystkie kosmetyki powstają z najwyższej jakości naturalnych składników. 

Podobają Ci się nasze produkty Gdzie kupić produkty
By Elementum?

Jestem Barberem

Współpracujemy z barberami z Polski i Europy. Jeśli chcesz pracować na najlepszych kosmetykach, nie czekaj - wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Dołącz DO PLATFORMy B2B

Kupuję dla siebie

Nasze kosmetyki możesz kupić u największych partnerów online tj. Douglas, DlaGentlemana.pl czy barbersupply. Zapytaj też barbera o swoją ulubioną pomadę lub olejek do brody. Jeśli produkt jest niedostępny, napisz do nas bezpośrednio. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Oni już nam zaufali

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.