Grail Pomade

Grail Pomade to polska marka barberów, niezawodna w jakości. Flagowe produkty - Grail Matte Pomade i Grail Pomade Grooming Spray - gwarantują mocny chwyt, matowe wykończenie i subtelne utrwalenie. Naturalne składniki i designerskie opakowania. Odkryj siłę prostoty!

O produktach

Dwa flagowe produkty marki GRAIL POMADE to absolutne must-have dla każdego profesjonalisty, który ceni sobie jakość, uniwersalność i skuteczność wykorzystywanych kosmetyków. 

Grail Matte Pomade to ukłon w kierunku popularnej kultury ulicznej. Lekka pomada o mocnym chwycie i matowym wykończeniu doskonale sprawdza się przy krótkich, jak i dłuższych stylizacjach. Natomiast Grail Pomade Grooming Spray to tonik do włosów zapewniający delikatne utrwalenie, które jednocześnie ich nie obciąża i dodaje im wyraźnej tekstury. Zawarta w produkcie gliceryna i ekstrakt z zielonej herbaty pozytywnie wpływa na kondycję włosów i skóry głowy. 

Piękno tkwi w prostocie – udowadniają to wielozadaniowe kosmetyki o ulicznym charakterze marki GRAIL POMADE.

O marce

GRAIL POMADE to polska marka kosmetyczna stworzona przez doświadczonych barberów, którzy w swojej pracy nie uznają żadnych kompromisów. W poszukiwaniu najlepszych produktów dostępnych na rynku postanowili wyprodukować własne, oryginalne kosmetyki, stawiając na pierwszorzędne, naturalne składniki, maksymalną skuteczność i designerskie opakowania. Lata pracy za fotelem fryzjerskim i doświadczenia z kosmetykami do stylizacji przekuli w rzemieślniczą markę GRAIL POMADE. 

 

Podobają Ci się nasze produkty Gdzie kupić produkty
Grail Pomade?

Jestem Barberem

Współpracujemy z barberami z Polski i Europy. Jeśli chcesz pracować na najlepszych kosmetykach, nie czekaj - wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Dołącz DO PLATFORMy B2B

Kupuję dla siebie

Nasze kosmetyki możesz kupić u największych partnerów online tj. Douglas, DlaGentlemana.pl czy barbersupply. Zapytaj też barbera o swoją ulubioną pomadę lub olejek do brody. Jeśli produkt jest niedostępny, napisz do nas bezpośrednio. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Oni już nam zaufali

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.