Shear Revival

Shear Revival to marka z New Jersey, oferująca bezpieczne, odżywcze produkty dla wszystkich. W ich ofercie znajdziemy wiele kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji męskich włosów i zarostu, a pasja i dbałość o zdrowie to znaki rozpoznawcze marki Shear Revival.

O produktach

SHEAR REVIVAL to przede wszystkim bezpieczne, zdrowe i odżywcze produkty dla wszystkich grup wiekowych, ras i płci, przeznaczone do codziennego użytku.

W ofercie marki znajdziemy produkty do stylizacji włosów: glinki, woski, kremy, gel-typy, ale też balsam do brody, szampon, odżywkę i maskę do włosów oraz liczne kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, w tym: balsam i olejek, naturalny dezodorant czy krem do twarzy.

Współczesne fryzury stoją pod znakiem mocnego chwytu i naturalno-matowego wykończenia, stąd doskonałym wyborem w tym przypadku będzie krem do włosów GRAY GHOST CREAM POMADE oraz NORTHERN LIGHTS MATTE PASTE – bestsellerowe produkty marki SHEAR REVIVAL.

Twoje ciało zasługuje na to, co najlepsze!

 

PS SHEAR REVIVAL ma w swoim portfolio także naturalne produkty dla psów. Jednocześnie możecie zadbać o zdrowie i pielęgnację swoich ukochanych pupili! 

O marce

SHEAR REVIVAL, pochodząca z New Jersey, to marka dla osób poszukujących bezpiecznych i niezawodnych produktów do stylizacji włosów oraz pielęgnacji ciała. Założyciel marki – Zachary West – wykorzystał całe swoje doświadczenie i wieloletnią wiedzę, wynikającą z zawodu stylisty i fryzjera, a następnie przekuł je w nowatorską markę kosmetyczną. Zachary, rozczarowany rynkiem i przemysłem, wysłuchał tych, których indywidualne potrzeby zostały pominięte przez producentów lub zgeneralizowane przez koncerny kosmetyczne. Z myślą o każdej z tych osób opracowywał receptury mogące sprostać wymogom współczesnych mężczyzn. Dzięki każdej kolejnej historii powstawał nowy personalizowany produkt. W efekcie narodziła się spójna i przemyślana kolekcja wysokojakościowych i naturalnych kosmetyków. Skuteczne składniki, wszechstronne zastosowanie, rzemieślnicza produkcja i ogromna pasja – tym wyróżnia się marka SHEAR REVIVAL. 

Podobają Ci się nasze produkty Gdzie kupić produkty
Shear Revival?

Jestem Barberem

Współpracujemy z barberami z Polski i Europy. Jeśli chcesz pracować na najlepszych kosmetykach, nie czekaj - wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Dołącz DO PLATFORMy B2B

Kupuję dla siebie

Nasze kosmetyki możesz kupić u największych partnerów online tj. Douglas, DlaGentlemana.pl czy barbersupply. Zapytaj też barbera o swoją ulubioną pomadę lub olejek do brody. Jeśli produkt jest niedostępny, napisz do nas bezpośrednio. Na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Oni już nam zaufali

Jak do nas dołączyć?

Wejdź w zakładkę Platforma B2B i zarejestruj się w 3 prostych krokach. Potrzebujesz wsparcia? Odezwij się do Dawida lub Konrada. Będzie nam miło gościć Cię w rodzinie KOVAS!

Wypełnij formularz

    Administratorem danych osobowych jest Kovas sp. z o.o. ul. Kiwierska 14/4, 01-682 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania na newsletter i przesyłania informacji marketingowych na podany adres email. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres konrad@kovas.com lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczący przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.